Edukacija: Poticajno prostorno-materijalno okruženje u ustanovama ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja

Dijete rane i predškolske dobi koje je uključeno u program jaslica i/ili vrtića, od 1 godine ( a ponegdje i od 6 mjeseci starosti) pa do polaska u osnovnu školu, velik dio svakodnevnice provodi u institucijskom okruženju. O djetetu u tim institucijama brinu visoko stručne osobe – odgojitelji u prvom redu, a potom i stručni suradnici. U takvim uvjetima, kako bi se na optimalan način poticao djetetov cjelovit razvoj primjereno okruženje postaje još važnije.

Cilj ove edukacije iz oblasti okruženja za učenje je formiranje centara aktivnosti, materijala u pojedinim centrima aktivnosti, tlocrt SDB i kontrolna lista okruženja SDB.

U srijedu 11. svibnja 2022. godine s početkom u 9h edukaciju  u trajanju od 2 sata će održati doc.dr.sc. Marina Zeleničić, profesor predškolskog odgoja.

Edukacija će se održati u prostorijama Zavoda za školstvo (metodička vježbaonica), Kralja Zvonimira 14, Mostar.

Sudjelovanje je besplatno uz obaveznu prijavu na e-mail adresu: cieri@hercegovina.edu.ba najkasnije do 09. svibnja 2022.godine.

Radujemo se susretu!