Predstavnici USAID Turizma posjetili Sveučilište Hercegovina

U četvrtak, 21. listopada 2021. godine, prof. Donald Hawkins iz organizacije Solimar International i Nina Kovač s projekta USAID Turizam BIH, boravili su u radnoj posjeti na Sveučilištu Hercegovina. Susreli su se sa predstavnicima studenata, nastavnog osoblja, menadžmenta, administracije, djelatnicima ureda za organizaciju i osiguranje kvalitete kao i predstavnicima industrije iz sektora turizma, koji su iskazali spremnost za suradnju i sudjelovanje u programu pripreme za certificiranje studijskog programa turizma.

Najveći naglasak i značaj je stavljen na povezivanje turističkog sektora i studija turizma kroz praksu i praktični angažman studenata na svim razinama studija.

Prof. Hawkins je izjavio da je impresioniran onim što je vidio i sreo na našem Sveučilištu te da očekuje uspješnu suradnju u nastavku programa certificiranja studija turizma na razini TEDQUAL pri svjetskoj turističkoj organizaciji UN-a.