Poziv za studente za sudjelovanje u online istraživanju

Sveučilište Hercegovina prihvatilo je poziv za sudjelovanje u online istraživanju Priroda i odrednice sekstinga među adolescentima i mladima: Kros-kulturalno istraživanje koje se provodi u okviru istraživačkog projekta (br. 3553) na Odjelu za psihologiju Sveučilišta u Zadru te Studiju psihologije Sveučilišta u Mostaru. Cilj istraživanja je saznati mišljenje mladih o razmjeni seksualno eksplicitnih sadržaja putem elektroničkih uređaja.

Istraživanje je postavljeno i provodit će se u skladu s etičkim smjernicama istraživanja u kojem su sudionici mladi, a provedbu istraživanja odobrilo je Ministarstvo obrazovanja, nauke, kulture i sporta Hercegovačko-neretvantskog kantona/županije.

Sudjelovanjem u ovom istraživanju pridonosite boljem razumijevanju utjecaja digitalne tehnologije na ponašanje mladih i načinima aktivnog i odgovornog suočavanja s negativnim posljedicama spomenutog utjecaja.

Link putem kojega se studenti mogu prijaviti za sudjelovanje: https://forms.gle/dWDJ8DMPN2V1MwM27