STUDIJSKI PROGRAM MENADŽMENTA I JAVNE UPRAVE

Studij menadžmenta i javne uprave pri Sveučilištu Hercegovina temelji se na suvremenim, znanstveno utemeljenim spoznajama i preporučenim praksama djelovanja. Na ovom sveučilištu menadžment i javna uprava je organiziran kao jednopredmetni studij, kroz dva ciklusa studiranja: preddiplomski, diplomski.

STUDIJSKI PROGRAM MENADŽMENTA

SVEUČILIŠTE HERCEGOVINA

tel: +387 (36) 650 – 355

e-mail: info@hercegovina.edu.ba

FAKULTET DRUŠTVENIH ZNANOSTI DR. MILENKA BRKIĆA

tel: + 387 (36) 651 – 828 (Bijakovići)

tel: + 387 (36) 841 – 007 (Mostar)

e-mail: fdzmb@hercegovina.edu.ba

Broj bankovnog računa: 3381202253753787 (UniCredit banka)

SWIFT: UNCRBA22

IBAN: BA39 3381 3048 1239 1458

FAKULTET MEĐUNARODNIH ODNOSA I DIPLOMACIJE

tel: + 387 (36) 327 – 808

e-mail: fmod@hercegovina.edu.ba

Broj bankovnog računa: 5550000016281468 (Nova banka)

Vijesti sa studija i nastave:

Školarina na Sveučilištu Hercegovina smanjena za više od 30% (FDZMB)

Sveučilište Hercegovina za ak. 2020/2. godinu smanjilo je cijene školarine na većini studijskih programa prvog ciklusa studija za više od 30%. Svi zainteresirani mogu studirati predškolski odgoj, razrednu nastavu, pedagogiju, informatiku i komunikologiju, sociologiju i politologiju, menadžment i javnu upravu, turizam, ekologiju i zaštitu okoliša po cijeni školarine 1.250 KM (tisuću i dvjestopedeset) po semestru. Fakultet društvenih znanosti dr. Milenka Brkića (FDZMB) omogućuje studentima da troškove navedenih studija plaćaju u 12 rata kroz godinu a mjesečna rata iznosi 208,00 KM (ili 106,00 EUR). Školarina za studij psihologije i studij defektologije također je smanjena i iznosi 1.700 KM (tisuću sedamsto) po semestru. Sveučilište Hercegovina u svom nastojanju približavanja mogućnosti studija svim zainteresiranima vodilo se načelom po kojemu ulaganje u obrazovanje ostaje…
Održane online konzultacije sa studentima doktorskih studija

U subotu  20. lipnja 2020. godine održane su online konzultacije sa studentima doktorskih studija Fakulteta društvenih znanosti dr. Milenka Brkića. Konzultacije su vodili prof. emer. ddr. Milenko Kundačina i Katarina Lasić, mag. stručna suradnica za poslijediplomske studije. Na konzultacijama su doktorandi zajedno s prof. Kundačinom razgovarali o načinu izrade Idejnog projekta (elementi Idejnog projekta, formulacija teme i sl.) za pokretanje same procedure odobravanja teme, kao i o proceduri koju doktorand treba proći od prijave do obrane doktorskog rada. Doktorandi su također dobili određene smjernice za istraživački / metodološki dio koji je kod nekoliko doktoranata stvorio određene poteškoće zbog nemogućnosti provedbe istraživanja zbog COVID-19 i trenutne situacije u kojoj se svi nalazimo. Planirano je održati još jedne online konzultacije prije godišnjeg odmora.
Održana obrana diplomskog rada

U subotu 19. lipnja 2020. godine u prostorijama Fakulteta društvenih znanosti dr. Milenka Brkića, studentica Anamarija Kuzman obranila je svoj diplomski rad pod nazivom „Mišljenje štićenika ustanove Cenacolo o utjecaju komunikacije na rehabilitaciju ovisnika“ Članovi povjerenstva: dr. Ruža Tomić, red. prof., predsjednik povjerenstva dr. Marija Karačić, docent, mentorica, dr. Marijana Škutor, docent, član

Reklama:

Imate Pitanja ?

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.