STUDIJSKI PROGRAM EKOLOGIJA I ZAŠTITA OKOLIŠA

Preddiplomski studijski program ekologija i zaštita okoliša na Sveučilištu Hercegovina ima jasno definiranu svrhu i ulogu u obrazovnom sustavu, dostupnu široj javnosti. Program je koncipiran tako da prati i primjenjuje sve inovacije i uopće znanstvene spoznaje i postignuća iz oblasti obrazovanja, a također i osnovne pravce razvoja visokog obrazovanja, kao i ključne standarde Bolonjskog procesa. Na ovom Sveučilištu ekologija i zaštita okoliša je organizirana kao dvopredmetni studij, kroz tri ciklusa studiranja: preddiplomski, diplomski i doktorski studij.

SVEUČILIŠTE HERCEGOVINA

tel: +387 (36) 650 – 355

e-mail: info@hercegovina.edu.ba

FAKULTET DRUŠTVENIH ZNANOSTI DR. MILENKA BRKIĆA

tel: + 387 (36) 651 – 828 (Bijakovići)

tel: + 387 (36) 841 – 007 (Mostar)

e-mail: fdzmb@hercegovina.edu.ba

BROJ BANKOVNOG RAČUNA (UniCredit banka)
Za uplate u BiH
3381202253753787(uplate u KM)

Za uplate iz inozemstva:

IBAN: BA393381204853754106 (uplate u KN ili EUR)

SWIFT: UNCRBA22

FAKULTET MEĐUNARODNIH ODNOSA I DIPLOMACIJE

tel: + 387 (36) 841 – 007

e-mail: fmod@hercegovina.edu.ba

Broj bankovnog računa: 5550000016281468 (Nova banka)

Vijesti sa studija i nastave:

Najava: Promocija knjige „Izazovi integracije rodne ravnopravnosti u sveučilišnoj zajednici: Protiv rodno uvjetovanog nasilja“

Pozivaju se studentice i studenti kao i nastavno i administrativno osoblje Sveučilišta Hercegovina na promociju knjige „Izazovi integracije rodne ravnopravnosti u sveučilišnoj zajednici: Protiv rodno uvjetovanog nasilja“ koja će se održati u subotu, 10. prosinca 2022. godine s početkom u 11 sati u prostorijama Fakulteta društvenih znanosti dr. Milenko Brkić, Kraljice mira 3A, Bijakovići – Međugorje. Knjiga je rezultat istraživanja u sklopu petogodišnjeg UNIGEM projekta koji je 2021. godine pokrenula TPO fondacija iz Sarajeva s ciljem umrežavanja sveučilišta iz regije, razmjene ekspertize, orodnjavanja visokog obrazovanja uspostavom mehanizama za rodnu ravnopravnost, usvajanja gender akcijskih planova (GAP), obogaćivanja nastavnih planova i programa u oblasti rodne ravnopravnosti te senzibiliziranja nastavnog kadra i studenata/ica kroz različite vidove tematskih edukacija i treninga. Dobrodošli!
ERASMUS+ Natječaj za odlaznu mobilnost studenata - Vukovar

INTERNI NATJEČAJ za izbor kandidata i dodjelu financijskih potpora za odlaznu mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru programa Erasmus+ KA 171 projekti mobilnosti između programskih i partnerskih zemalja za projekt 2022-1-HR01-KA171-HED-76870. Preuzmi natječaj (pdf)
ERASMUS+ Natječaj za odlaznu mobilnost studenata - Sevilla, Španjolska

Objavljen je INTERNI NATJEČAJ za izbor kandidata i dodjelu financijskih potpora za odlaznu mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka Erasmus+ KA1-107 projekti mobilnosti između programskih i partnerskih zemalja u akademskoj godini 2022-2023. Natječaj za odlaznu mobilnost studenata – SevillaPreuzmi

Reklama:

Imate Pitanja ?

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.