DIPLOMSKI STUDIJ PRAVA S MEĐUNARODNIM ODNOSIMA

Studijski program Pravo s međunarodnim odnosima na diplomskom studiju izvodi se kao dvogodišnji studij, a nosi 120 ECTS bodova.

Informacije o studijskom programu

Nositelj studija

Sveučilište Hercegovina, Fakultet međunarodnih odnosa i diplomacije

Jezik na kojem se izvodi studijski program

Nastava na studijskom programu međunarodnih odnosa i diplomacije izvodi se na hrvatskom (i srodnim južnoslavenskim jezicima) a dijelovi studija mogu se izvoditi i na engleskom jeziku

Trajanje studija

Drugi ciklus studija traje dvije godine (četiri semestara) i nosi 120 ECTS bodova.

Uvjeti upisa

Uvjet za upis na studij drugog ciklusa je završena prvi ciklus studija Prava s međunarodnim odnosima (ili srodnih studija)

Mogućnosti zapošljavanja po završetku studija

Tajnici političkih stranaka, voditelji službi u diplomatsko-konzularnim predstavništvima, gospodarski subjekti, voditelji agencija.

Akademska titula i stručni naziv koji se stječe završetkom studija

Akademska titula i stručni naziv koji se stječe završetkom studijskog programa

Studenti nakon završetka studija stječu diplomu i zvanje Magistar/-ica prava s međunarodnim odnosima.

SVEUČILIŠTE HERCEGOVINA

tel: +387 (36) 650 – 355

e-mail: info@hercegovina.edu.ba

FAKULTET DRUŠTVENIH ZNANOSTI DR. MILENKA BRKIĆA

tel: + 387 (36) 651 – 828 (Bijakovići)

tel: + 387 (36) 841 – 007 (Mostar)

e-mail: fdzmb@hercegovina.edu.ba

BROJ BANKOVNOG RAČUNA (UniCredit banka)
Za uplate u BiH
3381202253753787(uplate u KM)

Za uplate iz inozemstva:

IBAN: BA393381204853754106 (uplate u KN ili EUR)

SWIFT: UNCRBA22

FAKULTET MEĐUNARODNIH ODNOSA I DIPLOMACIJE

tel: + 387 (36) 841 – 007

e-mail: fmod@hercegovina.edu.ba

Broj bankovnog računa: 5550000016281468 (Nova banka)

Informacije o studijskom programu

Nositelj studija

Sveučilište Hercegovina, Fakultet međunarodnih odnosa i diplomacije

Jezik na kojem se izvodi studijski program

Nastava na studijskom programu prava s međunarodnim odnosima izvodi se na hrvatskom (i srodnim južnoslavenskim jezicima) a dijelovi studija mogu se izvoditi i na engleskom jeziku

Trajanje studija

Drugi ciklus studija traje dvije godine (četiri semestra) i nosi 120 ECTS bodova.

Uvjeti upisa

Uvjet za upis na studij drugog ciklusa je završen prvi ciklus (preddiplomski studij) Prava s međunarodnim odnosima

Mogućnosti zapošljavanja po završetku studija

Rukovoditelj u gospodarskim subjektima, voditelj odjela u diplomatsko-konzularnim predstavništvima, rukovoditelj službe ljudskih resursa, vojne službe, rukovoditelj pravne službe, rukovoditelj agencije, tajnik političke stranke, stručni suradnik sigurnosne službe, stručni suradnik policijske službe.

Vijesti sa studija i nastave:

Obavijest o neradnom danu

Povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine, četvrtak 25.11.2021. godine je neradni dan na Sveučilištu Hercegovina.
Online panel diskusija: Muškarci protiv rodno zasnovanog nasilja

TPO fondacija će, u okviru projekta UNIGEM, u četvrtak 25.11.2021 u 16:00 sati organizirati online panel diskusiju na temu “MUŠKARCI PROTIV RODNO ZASNOVANOG NASILJA”.  Link: https://us06web.zoom.us/j/84194927162?pwd=dHBHbGg2TkQzdGJWVDVZcGVEem5ZUT09
Okrugli stol „Reforma visokog obrazovanja – utjecaj na priznavanje i mobilnost“

Okrugli stol na temu Reforma visokog obrazovanja – utjecaj na priznavanje i mobilnost, u organizaciji Centra za informiranje i priznavanje dokumenata iz područja visokog obrazovanja (CIP) održat će se 24.11.2021. u hotelu Mepas. Prezentaciju na temu “Na pola puta – jesu li reforme prioriteta omogućile kvalitetnije priznavanje i mobilnost?” održat će mr. sc. Marko-Antonio Brkić, Sveučilište “Hercegovina” Dnevni red preuzmite OVDJE

Reklama:

Imate Pitanja ?

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.