23 sij.

Prve subote u veljači, s početkom u 11 sati, bit će održan Okrugli stol pod naslovom „Život, rad i djelo prof. dr. Milenka Brkića“ kojim će biti obilježena 75. obljetnica rođenja i odana počast i zahvalnost suutemeljitelju i prvom rektoru Sveučilišta Hercegovina.

O osobnim iskustvima življenja, susretanja i suradnje s prof. Brkićem, kao i o rezultatima njegova životnog djela, govorit će njegovi kolege, prijatelji i životni suputnici.

Okrugli stol bit će održan u Konferencijskoj dvorani Sveučilišta Hercegovina, na Fakultetu društvenih znanosti dr. Milenka Brkića, u Bijakovićima (ul. Kraljice mira 3A), u subotu 2. veljače 2019. s početkom u 11 sati.

Pozivamo sve koji žele pridonijeti radu okrugloga stola i njegovu uspješnijem rezultatu da se prijave na e-mail adresu: info@hercegovina.edu.ba ili broj telefona 063 / 796 344.