10 tra.

Proteklog tjedna student diplomskog studija Fakulteta međunarodnih odnosa i diplomacije Sveučilišta Hercegovina Emir Topuz, dobio priznanje za nesebičan doprinos izvođenju pripremnih radova tunela Kvanj, na Svečanoj ceremoniji u Malom polju nadomak Blagaja kod Mostara.

U organizaciji zajedničkog zapovjedništva Oružanih snaga Bosne i Hercegovine i lokalne zajednice Blagaja upriličena je ceremonija otvaranja radova na deminiranju lokaliteta tunela Kvanj Koridora Vc. U okviru ceremonije podneseno je izviješće o provedenim aktivnostima inženjerije OS BiH uz nazočnost visoke delegacije EU predvođene Lars Gunar Wigemarkom, diplomatskog i vojnog zbora NATO-a, predstavnika Ministarstva obrane, Ministarstva civilnih poslova i komunikacija Bosne i Hercegovine, Federalne i županijske uprave civilne zaštite, lokalnih vlasti i građana. Priznanje je našem studentu uručio zapovjednik Operativnog stožera oružanih snaga Bosne i Hercegovine, gospodin Kenan Dautović.

Čestitamo našem studentu Emiru Topuzu i želimo mu još mnogo priznanja u budućim profesionalnim i akademskim izazovima.