Iskustvena radionica “o vrijednostima”, 20.9.2019.

Iskustvena radionica “o vrijednostima” održati će se 20. rujna 2019. godine, na Fakultetu društvenih znanosti dr. Milenka Brkića, Bijakovići – Međugorje u trajanju od 12:30 – 14:00 h .Radionicu će voditi dr. sc. Ivana Visković, Filozofski fakultet, Sveučilišta u Splitu.

Osmišljena je kao niz vježbi koje potiču promišljanje o osobnim vrijednostima. Analiziraju se temeljeni pojmovi (vrijednosti i vrijednosne orijentacije) te načini preuzimanja vrijednosti i izgrađivanja sustava vrijednosti. Sudionici se potiču aktivno sudjelovati u vježbama.

Radionica je namijenjena prvenstveno odgajateljima i učiteljima, ali i svim dionicima odgojnog procesa (primjerice roditeljima). Vježbe su primjerene daljnjoj diseminaciji.

Sudionici se mole ponijeti papir i olovku ali nisu obvezni napisano dijeliti s grupom.

Svi koji su zainteresirani za sudjelovanje u radu radionice trebaju se samo prijaviti na e-mail: znanstveni.skup@hercegovina.edu.ba, najkasnije do 15. 9. 2019., sudjelovanje u radionici je besplatno i otvoreno za sve.

Radujemo se Vašem dolasku.