Natjecaj Erasmus + za objavu

Uvjeti za izbor pristupnika:

1. Svi pristupnici moraju predati dokumentaciju traženu Natječajem.
  2. Svi pristupnici moraju zadovoljiti uvjete za pristup iz Natječaja.
  3. Svi pristupnici moraju predati Work/Teaching Plan (vlastoručno potpisan i u elektronskoj formi).
  4. Svi pristupnici moraju poznavati jezik stručnog usavršavanja odnosno jezik na kojem će se izvoditi predavanje.
  5. Svi pristupnici moraju biti dio nastavnog (osobe u znanstveno-nastavnim, nastavnim i stručnim zvanjima te u suradničkim zvanjima asistenata koji su uključeni u izvedbu nastave) osoblja Fakulteta društvenih znanosti dr. Milenka Brkića, Sveučilišta Hercegovina.
  6. Svi pristupnici moraju imati suglasnost dekana o odsustvu kandidata/kandidatkinje s radnog mjesta

Kriteriji za izbor pristupnika:

1. potpuno i ispravno ispunjen prijavni obrazac te potpuna dokumentacija tražena Natječajem
  2. kvaliteta i sadržaj plana rada (iz Sporazuma)
  3. način diseminacije iskustva po povratku na matičnu ustanovu, korist za daljnji rad na matičnoj ustanovi
  4. uloga sudjelovanja – domaćina u okviru Erasmus+ programa
  5. doprinos uspostavljanju Erasmus+ suradnje
  6. poticanje jednakog broja mobilnosti po Odjelima

Postupak izbora:

1. krug – administrativna provjera prijava
  2. krug – evaluacija plana rada i diseminacije iz Sporazuma
  3. krug – vrednovanje kandidata/kandidatkinja za mobilnost prema kriterijima bodovanja od strane Erasmus Povjerenstva.

Prijave za odlaznu mobilnost nenastavnog osoblja… ODLUKA