01 sij.

U periodu od 10. do 14. prosinca 2018.djelatnici Sveučilišta Hercegovina su imali priliku sudjelovati na tjednu obuke job shadowing koje je održano na Veleučilištu Lavoslav Ružička u Vukovaru u okviru projekta  Erasmus+ KA1-107 mobilnosti između programskih i partnerskih zemalja.

Tijekom tjedna obuke djelatnici su imali priliku pratiti rad Erasmus koordinatora na Veleučilištu Lavoslav Ružička kako bi stekli uvid u provedbu projektnih aktivnosti prije,tijekom i poslije mobilnosti studenata i osoblja. Također su se sastali ECTS koordinatorima i mentorima stručne prakse za dolazne studente radi razmjene informacija o studijskim programima i iskazali interese za buduću suradnju. Djelatnici Sveučilišta Hercegovina su imali prezentaciju na kojoj su kratko predstavili Sveučilište i studijske programe na Sveučilištu.