21 svi.

Dekan Fakulteta međunarodnih odnosa i diplomacije Sveučilišta Hercegovina doc. dr.sc. Gordan Radić sa suradnicima posjetio je sajam i predstavljanje visokoškolskih institucija iz Narodne Republike Kine pod nazivom „Beijing Education Fair“  koji se održao protekloga tjedna u sarajevskom hotelu Holiday.

Na ovom izuzetno dobro posjećenom događaju sudionici i gosti mogli su se upoznati s mogućnostima studiranja, studentskih i nastavničkih razmjena između sveučilišta iz Kine i domaćih visokoškolskih institucija. Važnost ovoga skupa za naše Sveučilište se ogleda u jačanju međunarodne suradnje kojoj Sveučilište Hercegovina teži, a aktivnosti Sveučilišta na ovom području iz dana u dan su sve intenzivnije.