24 lis.

Sveučilište Hercegovina nastavlja niz susreta s roditeljima, odgajateljima i učiteljima kroz program pod nazivom Edukacija za roditelje – očima djeteta. Ovaj program zamišljen je kao susret stručnjaka s roditeljima i udrugama roditelja koji su angažirani oko dobrobiti i razvoja djece.

Pozivamo Vas da nam se pridružite i sudjelujete u radu u petak, 27. listopada 2017. s početkom u 19 sati, u Bijakovićima, Sveučilište Hercegovina, Kraljice mira 3A.

Tema susreta je:

„PRIHVAĆANJE RAZLIČITOSTI- SUDJELOVANJE DJECE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU U ŽIVOTU ZAJEDNICE”

Interaktivno predavanje vodi psihologinja dr. sc. Jasna Bogdanović Čurić, koja ima dugogodišnje iskustvo vođenja radionica kvalitetnog roditeljstva i pružanja potpore roditeljima i odgajateljima u odgojno-obrazovnom procesu.

Svi zainteresirani su dobro došli!

Za dodatne informacije obratite se na: cieri@hercegovina.edu.ba ili 036 / 650 355; 063 / 440 474.