05 ruj.

U subotu 9. rujna 2017. godine, na Fakultetu društvenih znanosti dr. Milenka Brkića, Sveučilište Hercegovina, bit će održane obrane  diplomskog/magistarskog i poslijediplomskog/doktorskog rada prema sljedećem rasporedu:

• Branka Stipanović branit će poslijediplomski rad “Odredišni menadžment čimbenik integralne povezanosti primorskog i ruralnog razvoja” s početkom u 10:00 sati
  • Helena Božić branit će diplomski rad pod nazivom “Stručna podrška inkluzivnome nastavniku u izradi individualnoga edukacijskog programa” s početkom u 11:00 sati.
  • Sandra Mrvica Mađarac branit će poslijediplomski rad “Kvaliteta života stanovništva Vukovarsko-srijemske županije kao odraz gospodarskoga razvoja” s početkom u 12:00 sati.